Загвіздянська сільська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення виконавчого комітету №Про організацію роботи з забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасовог «Про організацію роботи з забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасового перебування Загвіздянської сільської ради на 2022 рік»

Кількість переглядів: 82
Скликання: VIII скликання
Сесія: виконком
Тип документу: Рішення виконавчого комітету
Дата: 19.05.2022
Номер документу: Про організацію роботи з забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасовог
Назва документу: Про організацію роботи з забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасового перебування Загвіздянської сільської ради на 2022 рік
Прикріплені файли:

 
 

 

 

 

УКРАЇНА

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Івано-Франківського району             Івано-Франківської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

від 19.05.2022 р.                                                                                               с. Загвіздя

 

 

 

 

Про організацію роботи з забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасового перебування Загвіздянської

сільської ради на 2022 рік

 

          Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022р. № 2102-IX «Про             введення воєнного стану в Україні», керуючись розділом VI «Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України», Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2022р. № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», з урахуванням Наказу Міністерства здоров’я України від 10.03.2022  № 458 «Про затвердження Мінімальних вимог щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення під час екстреного облаштування місць тимчасового перебування осіб, які вимушені покинути місця постійного проживання у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації», на підставі статей 34, 51, 52, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Загвіздянської сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасового перебування (далі – Пункт) Загвіздянської сільської ради у:
  1. Загвіздянському ліцею;
  2. Підліському ліцею;
  3. Загвіздянському ЗДО (яслах-садку) «Сонечко».
 2. Затвердити Положення про місце з тимчасового розміщення ВПО (далі – Пункт) в закладах освіти Загвіздянської сільської ради (додаток №1).
 3. Затвердити Правила перебування в місці з тимчасового розміщення ВПО (далі – Пункті) в закладах освіти Загвіздянської сільської ради (додаток №2).
 4. Начальнику відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціальної роботи Гладішко М.Р. забезпечити:
  1. розроблення графіку чергування працівників апарату сільської ради для прийому та реєстрації ВПО;
  2. організацію розміщення, поселення, проживання та харчування ВПО в закладах освіти сільської ради.
 5. Визначити відповідальними особами за ведення електронного варіанту (внутрішнього) списків ВПО по селі Загвіздя Зубаль Н.М., по селі Підлісся Попадидець Р.В..
 6. Секретарю Загвіздянської сільської ради Рочняк Н.М. забезпечити організацію розміщення, поселення, проживання та харчування ВПО в приватних господарствах села Загвіздя та організувати місце для розміщення гуманітарної, благодійної допомоги для потреб ВПО в приміщенні БК села Загвіздя.
 7. Провідному спеціалісту відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціальної роботи Макеїв М.В. та Попадинець Р.В. забезпечити організацію розміщення, поселення, проживання та харчування ВПО в приватних господарствах села Підлісся.
 8. Директорам закладів освіти:
  1. Організувати проживання ВПО в класних (групових) приміщеннях;
  2. Забезпечити організацію харчування в закладах освіти для внутрішньо переміщених осіб, залучивши до цього працівників харчоблоків;
  3. Забезпечити дотримання санітарно – гігієнічних норм в закладах освіти, залучивши до цього технічний та обслуговуючий персонал закладів освіти.
  4. Визначити відповідальну особу за ведення електронного варіанту списків ( прибув – вибув) ВПО по Загвіздянському ліцею, Підліському ліцею, Загвіздянському ЗДО (яслах-садку) «Сонечко» та перенесення цієї інформації на загальний список по населеному пункті.
 9. Начальнику фінансового відділу Загвіздянської сільської ради  Христан Т.В. забезпечити фінансування заходів, передбачених місцевою цільовою програмою щодо перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасового перебування на 2022 рік.
 10. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря сільської ради Надію Рочняк.

 

 

 

 

 

Сільський  голова                                                     Володимир Ружанський

 

 

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора