Про вжиття заходів щодо прочищення стічних канав

Дата: 03.05.2019 15:58

Івано-Франківська область

Тисменицький район

ОБ’єднаної територіальної громади

ЗВЕРНЕННЯ

В зв'язку з нещодавними наслідками негоди, яка спричинила підтоплення в багатьох куточках нашої ОТГ в с. Загвізді та в с. Підліссі, внаслідок засмічення та замулення придорожних стічних канав, потічків. ЗВЕРТАЮСЯ до всіх небайдужих громадян навести лад довкола своїх обійсть, прочистити стічні канави від сміття, трави, глини, кущів.

Наголошую, що наведення ладу в кожному населеному пункті, надання їм привабливості повинно бути  повсякденною звичкою, а не разовим заходом, тим більше – з примусу. Турбота про порядок на власному подвір’ї, а також  на вулиці,  у рідному селі має стати обов’язковим елементом  нашої культури, свідомості.

ПОДБАЙМО про чисте довкілля, про наших нащадків, про ошатність нашої громади.

Голова Загвіздянської ОТГ                                           Ружанський В. В.