Загвіздянська сільська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

бібліотека

https://klike.net/uploads/posts/2020-03/1583482581_18.jpg

 

Книзі з історії села Підлісся – бути.

Думаю, що всім підлісянам уже відомо, що незабаром вийде із друку довгоочікувана книга з історії села Підлісся: «Підлісся – моє рідне село, моя мала Батьківщина», автором якої є підлісянин – Федір Васильович Чорноус.

         У книзі розповідається про історію села Пациків(Підлісся) від найдавніших часів – до сьогодення, використовуючи дослідження архівно-документальних джерел, науково-історичних публікацій, давних оповідей, переказів, легенд.

         На сторінках цього видання автор відтворює історичне минуле села і краю. Велику увагу також приділяє культурно-духовним та освітньо-просвітницьким надбанням, звичаям, традиціям, обрядам уже призабутих та й тим, які побутують у селі і збережені з любов`ю нашими пращурами і донесені до нас – своїх потомків, та віковічній боротьбі за волю і незалежність України.

         Нещодавно електронний варіант книги відданий до друку у видавництво «Місто НВ» м.Івано-Франківська.

         Із нетерпінням чекаємо сигнального примірника і звичайно, - презентації книжки, яка розрахована на широке коло читачів і адресована всім, хто цікавиться історією села і краю. До слова: Підлісся – єдине село в Тисменицькому районі, яке не мало книги з історії села.

М.Р.Гладішко (Чорноус)

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора