Офіційна інформація про діяльність відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Загвіздянської ОТГ

Дорогі школярі! Шановні батьки, педагоги, колеги Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

1 вересня 2020 року— це початок нового етапу в житті усіх учасників освітнього поцесу: дітей, вчителів та батьків. Заклади освіти Загвіздянської ОТГ готові розпочинати освітній процес. Та жодного року ми не проводили свято знань так, як цьогоріч – онлайн, через вимушені тимчасові заходи. Сподіваюся, що за недовгий час ми зможемо переступити поріг рідної школи та сісти за парти.

Для дітей, які стали першокласниками це новий етап у житті.. Ласкаво просимо Вас до шкільної країни! Сміливіше знайомтеся з дивовижним світом знань і відкриттів. На вас чекають світлий шкільний клас і перша вчителька. Нехай уроки будуть повчальними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною!

1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11 - класники! З відповідальністю поставтеся до різних форм навчання. Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до ВНЗ.

Шкільні роки – це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, сподіваюся, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати нашу школу, вчителів і однокласників.

Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням чекають цього дня! Зі святом Вас! Нехай Ваші діти частіше тішать Вас. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, грошей, тепла, любові та енергії!

Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати вчителям. Саме ви допомагаєте школярам осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення!

Здоров’я усім вам!

11 Листопада, 2022 р., 14:36
Сьогодні, сільський голова Загвіздянської територіальної громади Володимир Ружанський разом із начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціальної роботи сільської ради Марією Гладішко передали представникам Загвіздянського та Підліського ліцеїв сучасні ноутбуки.  Новітні ґаджети для навчальних закладів отримані в межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» завдяки співпраці Міністерства освіти і науки з компанією Google та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО. Із 50 тисяч безкоштовно наданих всесвітньо відомою компанією Україні ноутбуків, прикарпатським тергромадам та закладам професійно-технічної освіти передано 2147.   Це значна підмога для організації освітнього процесу, зокрема за дистанційною формою навчання. Позаяк, надана компанією Google комп’ютерна техніка у разі відсутності з’єднання з інтернетом дозволяє користуватися необхідними додатками у режимі офлайн. Корпорацією Google надані повні інструкції щодо експлуатації ноутбуків, що працюють на базі операційної системи Chrome OS, а відтак мають ще іншу назву хромбук (Chromebook). Більше того, для вчителів проводитиметься навчання щодо їх використання під час роботи.