Державні послуги для волонтерів — на Гіді

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. Турбота про людей і тварин, гуманність, відданість, відповідальність – все це про тих, хто став на шлях волонтерства, шлях покликання допомогти ближньому, зробити світ кращим.
Держава підтримує ініціативу провадження волонтерської діяльності, сприяє  її розвитку та покращенню, захисту прав волонтерів, надання їм додаткових гарантій. Основним законодавчим актом у сфері волонтерської діяльності в Україні є Закон України «Про волонтерську діяльність».

У цей нелегкий для країни час ми вдячні кожному і кожній, хто допомагає, ризикує, не зупиняється! Разом до перемоги!

Пропонуємо добірку послуг на Гіді з державних послуг, які стануть корисними для тих, хто вже став на шлях волонтерства, або має бажання приєднатись до добрих справ:

Включення неприбуткового підприємства (організації та установи, що залучають до своєї діяльності волонтерів) до Реєстру неприбуткових установ та організацій

Витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій

Декларування гуманітарної допомоги

Одноразова грошова допомога членам сім'ї загиблого волонтера

Одноразова грошова допомога у разі інвалідності волонтера

www.thedigital.gov.ua

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

20 Червня, 2023 р., 14:56
Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
08 Червня, 2023 р., 15:36
Хочете запустити бізнес та працювати на спрощеній системі оподаткування? Чи досі не маєте картки платника податків і не знаєте, як її оформити? Читайте покрокові інструкції на Гіді з державних послуг та отримуйте податкові послуги швидко й без зайвого стресу.
02 Червня, 2023 р., 11:38
Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство.
04 Квітня, 2023 р., 16:10
Хочете розпочати медичну практику чи оформити акредитацію для закладу охорони здоров’я? Робіть це швидко та без зайвих нервів з Гідом з державних послуг. Там дізнаєтеся покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу, замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
27 Березня, 2023 р., 15:58
Держава прагне забезпечити якісну освіту, розвиток цифрових технологій та розширення можливостей для студентів у межах міжнародної співпраці.
15 Березня, 2023 р., 16:45
Кожен, у кого є домашній улюбленець або власне фермерське господарство, знайомий з ветеринарним лікарем. Саме вони допомагають нам піклуватись про тварин та перевіряти безпеку харчових продуктів — молока, м’яса та інших.
08 Березня, 2023 р., 10:45
Плануєте зареєструвати земельну ділянку, обмежити використання землі чи внести відомості про ділянку до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг пояснить, як та за який час це можна зробити.
03 Березня, 2023 р., 13:19
Щодня ми їздимо на роботу, хтось доставляє продукти до магазину, вантажі експортуються за кордон та ввозяться на територію України. Транспортні сервіси є невід'ємною складовою життя кожного громадянина.
23 Лютого, 2023 р., 13:38
 Послуги з соціального захисту. Які сервіси доступні на Гіді з державних послуг?
14 Лютого, 2023 р., 15:10
Для справжнього кохання немає перешкод — українці продовжують закохуватись, одружуватись та народжувати дітей і під час війни.