Голова розпорядженням оголосив конкурс на вакантні посади в структуру ОТГ

Дата: 30.11.2018 15:53

Згідно розпорядження №121/02-03 від 30.11.2018, Загвіздянською сільською радою ОТГ оголошуєтьсяконкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Загвіздянської сільської ради ОТГ.

Перелік вакантних посад наступний:

1. Начальникав відділу загальної та організаційної роботи
  2. Провідного спеціаліста відділу загальної та організаційної роботи
  3. Начальника відділу фінансового планування
  4. Начальника відділу земельних відносин, екології, комунальної власності
  5. Головного спеціаліста відділу земельних відносин, екології, комунальної власності
  6. Начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму
  7. Головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму.

Документи, які треба подати кандидатам:

1. Заява про участь у конкурсі;
  2. Особова картка ( форма П-2 ДС);
  3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік;
  4. Копія паспорта;
  5. Копія ідентифікаційного коду;
  6. Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  7. Копія документів про освіту;
  8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оголошення конкурсу. Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Додаткова інформація щодо умов проведення конкурсу, основних кваліфікаційних вимог на посаду, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської ради за адресою: с. Загвіздя, вул. Липова-Осада, 22, тел.  03436-44238