Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 21.01.2019 14:45

Виконавчий комітет Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади  розробляється проект регуляторного акта –  проект рішення Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади «Про пайову участь у розвитку інфраструктури». Мета проекту – створення сприятливих умов для впровадження інвестиційної діяльності та забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку громади, запровадження відкритих економічних методів залучення додаткових коштів для виконання програми соціально-економічного розвитку громади.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

– в мережі Інтернет: https://zahvizdyanska-gromada.gov.ua/;

– в відділі земельних відносин, екології та комунальної власності: с. Загвіздя, вул. Липова-Осада, 22г.

Зауваження та пропозиції приймаються в друкованому чи електронному виглядах за вищезазначеними адресами або по e-mail:  zagvizdya.silrada@gmail.com впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу на офіційній сторінці виконавчого комітету громади в мережі Інтернет.