Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти об'єднаної територіальної громади

Дата: 11.02.2019 08:34

Івано-Франківська область

Тисменицький район

ОБ’єднаної територіальної громади

від 11 лютого 2019 року                    №17/02-03                              с. Загвіздя

Про  тимчасове  призупинення освітнього процесу в закладах освіти об'єднаної територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» вiд 24.02.1994 р. № 4004-XII (із змінами та доповненнями) та листа Богородчанської  міжрайонної філії державної установи «Івано-Франківський  обласний  лабораторний центр МОЗ України» від 08.02.2019 р. №11.3-13/83 «Про спалах кору в Підліському ліцеї»  та  у зв’язку із спалахом захворюваності дітей на кір та гострі респіраторні вірусні інфекціїу закладах освіти Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади:

1. Тимчасово призупинити освітній процес з 12 лютого 2019 року в  Підліському ліцеї до стабілізації епідеміологічної ситуації.

2. Керівнику Підліського ліцею  Пастернаку А.В:

2.1. Провести  профілактичні, протиепідемічні та дезінфекційні заходи у закладі освіти ОТГ, а саме:

- дезінфекцію столового посуду та іграшок, вологе прибирання приміщень дезінфекційними засобами;

- знезараження повітряного середовища приміщень за допомогою бактерицидних ламп  за відсутності дітей протягом 30 хв. з наступним провітрюванням;

- обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів в приміщенні.

2.2. Вжити заходів щодо виконання навчальних планів та програм відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Загвіздянської ОТГ Гладішко М.Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  В.В.Ружанський