РОЗКОЛЯДА в с. Підлісся Загвіздянської ОТГ

Дата: 12.02.2019 16:51

10 лютого 2019 року в селі Підлісся відбулась чергова розколяда. Саме цим дійством завжди завершується цикл Різдвяно-Новорічних свят. Воістину це прекрасний період, який до Душі кожному віруючому українцю! Це час, коли на святий вечір батьківська хата наповнюється радісним дитячим сміхом дітей, внуків та правнуків! Це той момент, коли Ґазда з радістю проголошує "Христос Рождається", а всі члени сім'ї з радістю підтверджують "Славімо Христа". А напевно найкращим побажанням для усіх стають слова про те, щоб дочекатися наступного Різдва, із збільшенням кількості людей в родині. Прекрасна атмосфера в місцевому будинку культури, тільки підтверджує цей факт. Вже традиційно односельчан, та гостей тішили своїми чудовими колядками, інсценізаціями, театральними антрепризами місцевий Вертеп, ансамбль Джерело, танцювальний колектив Старт, хор місцевої Церкви, Лілія Шнайдер, Підліський ліцей, яка, до слова, надала музичну акустичну техніку.

Ще однією приємністю стало й те, що участь у святковому дійстві взяли викладачі та учні Єзупільської Музичної школи.

Дякуємо усім хто долучився до цієї прекрасної події!!! Як кажуть на нашій землі "Дай Боже дочекати від нині за рік. Будемо ходити від хати до хати, коляду стрічати"!!! Христос Народився! Славімо Його!!!!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису