Про скликання позачергової VІI сесії Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання

Дата: 07.03.2019 08:59

Івано-Франківська область

Тисменицький район

ОБ’єднаної територіальної громади

від 06 березня 2019 року                    №24/02-03                              с. Загвіздя

Відповідно до Регламенту Загвіздянської сільської ради ОТГ, та п.8 ч.4 ст.42, ч.10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.      Скликати позачергову VІI сесію Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання на 12 березня 2019 року о 18:30 год.

2. Позачергова сесія Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади провести в приміщенні сільської ради за адресою: с. Загвіздя, вул. Липова-Осада, 22г.

3.      Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

3.1. Про розгляд заяв громадян, відношень підприємств та установ;

3.2. Про звернення до депутатів Івано-Франківської обласної ради щодо процесу добровільного об'єднання територіальних громад.

3.3. Про звернення до Кабінету Міністрів України, Президента України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

3.4.   Різне.

4.      Секретарю сільської ради Шкаврітку Д.П. повідомити депутатів ради, працівників структурних підрозділів сільської ради про дату, час та місце проведення сесії.

5.      Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  В.В.Ружанський