Про перенесення робочих днів у 2019 році

Тисменицький район

Загвіздянська сільська рада

ОБ’єднаної територіальної громади

від 24 квітня 2019 року                    №52/02-03                              с. Загвіздя

Про перенесення робочих днів у 2019 році

З метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2019 році 1 травня – Дня праці та у 2020 році 1 січня — Нового року, а також забезпечення раціонального використання робочого часу, керуючись ст.ст. 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих  днів у 2019 році» від 10 січня 2019 р. № 7-р:

1. Перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2019 році для працівників апарату виконавчого комітету та навчальних закладах села, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

1.1. вівторка 30 квітня на суботу 11 травня;

1.2. понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня;

1.3. вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.

2. Секретарю ради Шкаврітку Д.П. довести до відома дане розпорядження до керівників комунальних підприємств та закладів, та забезпечити висвітлення змісту цього розпорядження на офіційному сайті Загвіздянської сільської ради ОТГ.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  В.В.Ружанський