Розпорядження сільського голови про скликання IX сесії Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання на 31 травня 2019 року о 18:30 год.

Дата: 23.05.2019 13:30

Івано-Франківська область

Тисменицький район

ОБ’єднаної територіальної громади

від 17 травня 2019 року                    №64/02-03                              с. Загвіздя

Про скликання IX сесії Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання

Відповідно до Регламенту Загвіздянської сільської ради ОТГ, та п.8 ч.4 ст.42, ч.10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати IX сесію Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання на 31 травня 2019 року о 18:30 год.

2. Чергову сесію Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади провести в приміщенні сільської ради за адресою: с. Загвіздя, вул. Липова-Осада, 22г.

3. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

3.1. Про розгляд заяв громадян, відношень підприємств та установ;

3.2. Про надання чергової відпустки сільському голові за 2018 рік.

3.3. Про затвердження положення  про пайову участь у розвитку інфраструктури Загвіздянської сільської ради об’єднаної територіальної громади

3.4. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.

3.5. Про організацію літнього відпочинку дітей сиріт та дітей позбавленого батьківського піклування у Загвіздянській ОТГ.

3.6. Про продовження співпраці з відділом освіти Тисменицької РДА щодо методичного супроводу ліцеїв Загвіздянської ОТГ

3.7.   Різне.

4. Секретарю сільської ради Шкаврітку Д.П. повідомити депутатів ради, працівників структурних підрозділів сільської ради про дату, час та місце проведення сесії.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  В.В.Ружанський