Привітання голови Загвіздянської ОТГ парафіян с. Підлісся з нагоди храмового свята

Дата: 06.06.2019 08:30

Всечесні Отці, дорогі парафіяни с. Підлісся!

Виконавчий комітет Загвіздянської сільської ради ОТГ в особі голови Ружанського Володимира Васильовича в день свята Вознесіння Господнього від щирого серця вітає вас усіх із храмовим празником!

У цей святковий день бажаю усім щастя, міцного здоровя, родинного затишку та Божого благословення. Хай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії, віри і любові.

Нехай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у ваших оселях, а слово Боже надасть усім вам наснаги на добрі і благі діла в імя Господа і на благо України.

З повагоюФото без опису

голова Загвіздянської

сільської ради ОТГ                                                            Ружанський В. В.