Про скликання V засідання IX сесії Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання

Дата: 01.10.2019 11:17

Івано-Франківська область

Тисменицький район

Загвіздянська сільська рада

ОБ’єднаної територіальної громади

від 01 жовтня 2019 року                    №127/1/02-03                              с. Загвіздя

Відповідно до Регламенту Загвіздянської сільської ради ОТГ, та п.8 ч.4 ст.42, ч.10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати V засідання IX сесію Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання на 09 жовтня 2019 року о 18:30 год.

2. Чергову сесію Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади провести в приміщенні сільської ради за адресою: с. Загвіздя, вул. Липова-Осада, 22г.

3. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

3.1. Про розгляд заяв громадян, відношень підприємств та установ;

3.2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.

3.3.   Різне.

4. Секретарю сільської ради Шкаврітку Д.П. повідомити депутатів ради, працівників структурних підрозділів сільської ради про дату, час та місце проведення сесії.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  В.В.Ружанський