Розпорядження про відрядження на свято коляди

Дата: 09.01.2020 10:40

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 09 січня 2020 року                  №2/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/05 від 09.01.2020 р. та     відповідно до листа Навчально-Методичного центру культури і туризму Прикарпаття від                    08.01.2020 р. №5/4, про обласне свято народної творчості «Галицькі Різдвяні фестини»:

1. Відрядити для участі у святі Народний аматорський вокальний ансамбль «Джерело» Будинку культури с. Підлісся. Колективу необхідно прибути на 14.00 год (12.01.2020р.) до Вічевого майдану.
  2. Головному бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку та звітності Загвіздянської ОТГ Христан Т.В. профінансувати відрядження згідно кошторисних призначень на 2020 рік.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                              Ружанський В. В.