Розпорядження про відрядження учасників художньої самодіяльності БК с. Загвіздя

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 11 січня 2020 року                  №3/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/06 від 11.01.2020 р. та відповідно до листа БО «БФ « Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ» від 01.01.2020 р. №1, про святковий захід «Старий Новий рік з  Карітас  Івано-Франківськ» для внутрішньо-переміщених родин, ветеранів АТО та їх родин, місцевих мешканців:

1. Відрядити для участі в святі учасників художньої самодіяльності БК с. Загвіздя у кількості 27 осіб (Додаток 1). Колективу необхідно прибути на 14.00 год (13.01.2020р.) за адресою вул. Крихівецька, 102 с. Крихівці.
  2. Головному бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку та звітності Загвіздянської ОТГ (Христан Т.В.) профінансувати відрядження за наявності відповідного фінансування.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                              Ружанський В. В.