Про внесення змін до структури навчального року

Дата: 13.01.2020 08:41

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 13 січня 2020 року                  №6/02-07                               с. Загвіздя

Про внесення змін до структури

навчального року

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/08 від 13.01.2020 р., з метою створення сприятливих умов для відзначення святкових днів та забезпечення продуктивності навчального процесу для учасників освітнього процесу на території Загвіздянської ОТГ:

1. Змінити структуру навчального року шляхом перенесення початку другого семестру з 13.01.2020 на 15.01.2020    року.
  2. Керівникам закладів загальної середньої освіти відповідно до змін, а також з метою виконання освітніх програм в повному обсязі: забезпечити ущільнення навчальних планів.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                              Ружанський В. В.