Про відрядження

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 17 січня 2020 року                  №10/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/14 від 17.01.2020 р. та відповідно до листа Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 16.01.2020 р. №01/111 «Про нараду ЗНО»:

1. Відрядити Джуса Ю.Я. – головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму, для участі в інструктажі з відповідальними за ЗНО, який проходитиме 27 січня 2020 року з 10.00 години, на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Івано-Франківськ,                                   пл. Міцкевича 3.).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.