Про відрядження Гладішко М. Р.

Дата: 20.01.2020 09:23

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 20 січня 2020 року                  №11/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Відповідно до листа Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської області від 20.01.2020 р. №40/01-14/02,1 «Про зустріч із заступником міністра освіти України Л. Мандзій»:

1. Відрядити Гладішко М.Р. – начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму, для участі в зустрічі, яка проходитиме 22 січня 2020 року о 15.30 год., на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Івано-Франківськ,                                                      пл. Міцкевича 3.).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.