Про проведення ІІ етапу районного Шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган» і Ліги шкільних чемпіонів «Ураган»

Дата: 24.01.2020 09:41

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 24 січня 2020 року                  №15/02-07                               с. Загвіздя

Про проведення ІІ етапу районного

Шкільного турніру з футзалу

«Кубок «Ураган» і Ліги шкільних

чемпіонів «Ураган»

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/19 від 24.01.2020 р. та відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 12 грудня 2019 року № 587 та Положення про проведення обласного Шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган» і Ліги шкільних чемпіонів «Ураган» 2020 року, наказу відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації №235/158, від 12 грудня 2019 р. (відповідно до угоди про методичний супровід), та узгодження дат проведення змагань:

1. Забезпечити участь у районному Шкільному турнірі з футзалу «Кубок «Ураган» і Ліги шкільних чемпіонів «Ураган» 2020 р. (далі – Турнір) на базі Клубовецької ЗОШ І-ІІІ 24.01.2020р (1/8 фіналу) та 28.01.2019 (1/4 фіналу).
  2. Керівникам закладів загальної середньої освіти Загвіздянської ОТГ, команди яких братимуть участь в Турнірі:

- забезпечити участь команд у Турнірі;

- забезпечити медичний супровід команди;

- надати суддям, представникам команд та медичним працівникам вільні від роботи дні за роботу у вихідні дні.

Відповідальність за життя і здоров’я дітей в дорозі та під час Турніру покласти на представників команд – учителів фізичної культури, з якими вони відряджаються.

1. Головному бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку та звітності Загвіздянської ОТГ (Христан Т.В.) профінансувати відрядження для учасників, представників команд.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.