Про проведення зональних та фінальних змагань з баскетболу серед учнів ЗЗСО

Дата: 27.01.2020 09:42

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 27 січня 2020 року                  №16/02-07                               с. Загвіздя

Про проведення зональних

та фінальних змагань

з баскетболу серед учнів ЗЗСО

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/20 від 27.01.2020 р. та відповідно до наказу Відділу Тисменицької районної державної адміністрації «Про проведення зональних та фінальних змагань з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів». Для забезпечення участі у змаганні:

1. Вчителям фізичної культури: Дзюнику С.С. та Садловському М.М. подати:

- заявку з відміткою лікаря, завірену директором закладу загальної середньої освіти та представником команди;

- учнівський квиток (довідку) (для реєстрації команд)

2. Відповідальність за життя і здоров’я дітей в дорозі та під час Турніру покласти на представників команд – учителів фізичної культури, з якими вони відряджаються.          Змагання відбудуться відповідно до графіку 29.01.2020р. на базі Ямницького ліцею.

1. Головному бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку та звітності Загвіздянської ОТГ (Христан Т.В.) профінансувати відрядження для учасників, представників команд.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.