Про створення комісії з питань розподілу залишку освітньої субвенції

Дата: 27.01.2020 09:44

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 27 січня 2020 року                  №17/02-07                               с. Загвіздя

Про створення комісії з питань

розподілу залишку освітньої субвенції

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» та п. 4 ст.103-2 Бюджетного Кодексу України:

1. Створити робочу комісію з питань розподілу залишку освітньої субвенції в складі згідно Додатку 1.
  2. Зібрати потребу по Загвіздянському та Підліському ліцеях щодо необхідності придбання засобів навчання, навчального обладнання та забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти у відповідності до постанови КМУ від 14.01.2015 р. №6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».
  3. Призначити перше засідання комісії по Загвіздянському ліцею на 10.02.2020 р.
  4. Голові комісії повідомити членів комісії про дату і час першого засідання.
  5. Кожне наступне засідання призначати згідно рішення комісії.
  6. За результатами засідань комісії до 15.02.2020 р. включно подати пропозиції (в межах залишку освітньої субвенції) по обох закладах.
  7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.

комісії з питань розподілу залишку освітньої субвенції по Загвіздянському ліцею

Голова комісії:

Гладішко Марія Романівна – начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму;

Секретар комісії:

Шкаврітко Дмитро Петрович – секретар Загвіздянської ОТГ

Члени комісії:

Рочняк Надія Михайлівна – депутат округу №11 с. Загвіздя Загвіздянської сільської ради ОТГ

Джус Юрій Ярославович – головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму.

Христан Тетяна Василівна – головний бухгалтер Загвіздянської сільської ради ОТГ;

Бойко Наталія Михайлівна – виконуюча обов’язків старости Підліського старостинського округу  Загвіздянської сільської ради ОТГ;

Жолоб Роман Васильович – депутат округу №22 с. Підлісся  Загвіздянської сільської ради ОТГ.