Про проведення ХV Спартакіади школярів Тисменицького району

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 28 січня 2020 року                  №18/02-07                               с. Загвіздя

Про проведення ХV Спартакіади

школярів Тисменицького району

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/21 від 28.01.2020 р. та відповідно до спільного наказу відділів освіти Тисменицької районної державної адміністрації та Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 20 січня 2020 року № 15/6 «Про проведення ХV Спартакіади школярів Тисменицького району», для участі у змаганнях з настільного тенісу:

1. Вчителю фізичної культури Підліського ліцею Дзюнику С.С. забезпечити представництво команди та у день змагань подати:

- заявку з відміткою лікаря, завірену директором закладу загальної середньої освіти та представником команди;

- свідоцтво про народження (копія);

- учнівський квиток (довідку).

2. Відповідальність за життя і здоров’я дітей в дорозі та під час Змагань покласти на представника командиучителя фізичної культури, з якими вони відряджаються.

3. Головному бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку та звітності Загвіздянської ОТГ (Христан Т.В.) профінансувати відрядження для учасників, представників команди.

Змагання відбудуться на базі Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи 31 січня 2020 року (початок о 10.00 годині).

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.