Про відрядження для проходження курсів підвищення кваліфікації

Дата: 30.01.2020 09:47

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 30 січня 2020 року                  №20/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/22 від 29.01.2020 р. та відповідно до листа Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму від 13.01.2020 року № 03/01-10 та індивідуального графіку проходження курсової підготовки:

1. Відрядити для проходження курсів підвищення кваліфікації: Стафіїв Марію Іванівну – кухаря ІІІ розряду Підліського ліцею. Реєстрація слухачів курсу – розпочнеться о 10.00 31.01.2020 р. в приміщенні Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму (м. Івано-Франківськ, вул. Сорохтея, 43).
  2. Керівнику навчального закладу забезпечити належне виконання покладених на працівника обов’язків на час його відсутності.
  3. Головному бухгалтеру Загвіздянської сільської ради ОТГ Христан Т.В. оплатити відрядження.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                              Ружанський В. В.