Про відрядження на баскетбол

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 03 лютого 2020 року                  №24/02-07                               с. Загвіздя

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/25 від 03.02.2020 р. та відповідно до листа Відділу Тисменицької районної державної адміністрації від 03.02.2020, про зміни до наказу Тисменицької районної державної адміністрації від 27.01.2020 р. №24/9 «Про проведення зональних та фінальних змагань з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», щодо графіка проведення фінальних змагань. Для забезпечення участі у змаганнях:

1. Вчителю фізичної культури Дзюнику С.С. подати:

- заявку з відміткою лікаря, завірену директором закладу загальної середньої освіти та представником команди;

- учнівський квиток (довідку) (для реєстрації команд).

2. Відповідальність за життя і здоров’я дітей в дорозі та під час Турніру покласти на представників команд – учителів фізичної культури, з якими вони відряджаються.

3. Головному бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку та звітності Загвіздянської ОТГ (Христан Т.В.) профінансувати відрядження для учасників, представників команд.

Змагання відбудуться відповідно до графіку 05.02.2020р. на базі Ямницького ліцею.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                              Ружанський В. В.