Про внесення змін до розпорядження сільського голови №97/02-03 від  21.08.2019 р.

Дата: 06.02.2020 10:03

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 06 лютого 2020 року                     № 26/02-07                           с. Загвіздя

У зв’язку із переобранням голови профспілкової організації у Загвіздянському ліцеї та керуючись ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності:

1. Виключити із членів комісії із соціального страхування Будник Єфімію Мусіївну.

2. Включити в члени комісії із соціального страхування Рибінську Людмилу Василівну.

3. Затвердити комісію із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (далі – комісія із соціального страхування) у новій редакції згідно додатку.

4. Голові комісії Гладішко М. Р. повідомити та ознайомити Рибінську               Л. В. із графіком роботи комісії.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова Загвіздянської ОТГ                                         Ружанський В. В.

до розпорядження сільського голови

06 лютого 2020 року № 26/02-07

Склад

комісії  із соціального страхування у зв’язку з  тимчасовою втратою працездатності

Голова комісії:

Гладішко Марія Романівна – начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму;

Секретар комісії:

Шкаврітко Ірина Петрівна – провідний спеціаліст відділу загальної та організаційної роботи.

Члени комісії:

Від установи:

Рибінська Людмила Василівна – голова профспілкового комітету Загвіздянського ліцею;

Мороз Марія Романівна – вчитель Підліського ліцею;

Від представника застрахованих осіб:

Ковальчук Ольга Степанівна – начальник відділу загальної та організаційної роботи.