Про відрядження

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 06 лютого 2020 року                  №28/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/27 від 06.02.2020 р. та відповідно до графіку проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 (додаток 1 до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики від 19.12.2019 р. №781), та згідно заявки на участь в ІІІ етапі обласної учнівської олімпіади:

1. Відрядити Котяш Лілію Василівну, учителя історії Підліського ліцею з метою забезпечення представництва команди учасників.

Олімпіада проходитиме 22.02.2020 на базі університету Короля Данила, вул. Є.Коновальця, 35.

1. Головному бухгалтеру Загвіздянської сільської ради ОТГ Христан Т.В. оплатити відрядження.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.