Про відрядження

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 07 лютого 2020 року                  №30/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/29 від 07.02.2020 р. та відповідно до наказу Відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації від 28 січня 2020 р. №28/14 Про організацію та проведення І та ІІ етапів обласної учнівської олімпіади «Як ти знаєш Біблію?» та конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику  «Бог-Україна-Родина і я» у 2020 році, для забезпечення участі команди Підліського ліцею у ІІ етапі олімпіади та конкурсу:

1. Відрядити Ципердюк Мар’яну Романівну для представництва команди.
  2. Відповідальність за життя і здоров’я дітей в дорозі та під час проведення заходів покласти на представників команд – учителя, з яким вони відряджаються.
  3. Керівнику навчального закладу забезпечити належне виконання покладених на працівника обов’язків на час його відсутності.
  4. Головному бухгалтеру Загвіздянської сільської ради ОТГ Христан Т.В. оплатити відрядження.

ІІ (районний) етап Олімпіади та Конкурсу проходитиме 13 лютого 2020 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Тисменицької районної ради. Початок о 10.00 годині.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.