Про відрядження Якимів С. Р.

Дата: 07.02.2020 10:12

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 07 лютого 2020 року                  №31/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/30 від 07.02.2020 р. та відповідно до наказу Відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації від 03 лютого 2020 р. №32/118 «Про організацію та проведення І та ІІ етапів обласної учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва» для забезпечення участі команди Підліського ліцею Загвіздянської ОТГ у ІІ етапі олімпіади та конкурсу:

1. Відрядити Якимів Світлану Романівну для представництва команди.
  2. Відповідальність за життя і здоров’я дітей в дорозі та під час проведення заходів покласти на представників команд – учителя, з яким вони відряджаються.
  3. Керівнику навчального закладу забезпечити належне виконання покладених на працівника обов’язків на час його відсутності.
  4. Головному бухгалтеру Загвіздянської сільської ради ОТГ Христан Т.В. оплатити відрядження.

ІІ (районний) етап Олімпіади 19 лютого 2020 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Тисменицької районної ради. Початок о 10.00 годині.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.