Про відрядження Ципердюка І. І.

Дата: 10.02.2020 10:19

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 10 лютого 2020 року                  №33/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/32 від 10.02.2020 р. та відповідно до листа центру підвищення Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій від 10.02.2020 р.:

1. Відрядити Ципердюка Івана Івановича – спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму, для проходження короткотермінового курсу, за темою «Наповнення енциклопедії «Вікіпедія»».

Навчання проходитиме 11.02.2020. за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46 (реєстрація учасників з 9.30).

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.