Про відрядження на семінар з навчального предмета "Захист Вітчизни"

Дата: 12.02.2020 10:21

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 12 лютого 2020 року                  №34/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/33 від 12.02.2020 р. та відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молодіжної політики №736 від 3.12.2019 р.  Про проведення обласного семінару навчального предмета «Захист Вітчизни» за темою «Формуванні готовності учнівської, студентської молоді до захисту Вітчизни на засадах вимог Концепції національно – патріотичного виховання»:

1. Відрядити Царука Василя Михайловича – вчителя Підліського ліцею, Деркача Василя Зіновійовича – вчителя Загвіздянського ліцею.

Навчання проходитиме із 13.02.2020 по 14.02.2020. за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Б. Лепкого, ЗОШ І-ІІІ ступенів №11(реєстрація учасників з 10.00).

1. Керівникам закладів освіти налагодити нормальний освітній процес на період відсутності зазначених педагогів.
  2. Головному бухгалтеру Христан Т.В. оплатити відрядження.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  Ружанський В. В.