Про відрядження для обслуговування матчевої зустрічі з боксу «Олімпійська надія 2020»

Дата: 14.02.2020 16:00

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 14 лютого 2020 року                  №38/02-07                               с. Загвіздя

Про відрядження

Згідно подання начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р. № 06/01-05/36 від 14.02.2020 р. та відповідно до листа Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву від 12.02.2020:

1. Відрядити для обслуговування матчевої зустрічі з боксу «Олімпійська надія 2020» Іванишин Андрія Ігоровича – вчителя фізичної культури Загвіздянського ліцею.

Матчева зустріч проходитиме з 16 по 19 лютого 2020 року в м. Надвірна на базі спорткомплексу «Нафтохімік».

2. Керівнику навчального закладу забезпечити належне виконання покладених на працівника обов’язків на час його відсутності.

3. Головному бухгалтеру Загвіздянської сільської ради ОТГ Христан Т.В. оплатити видатки на відрядження при наявності відповідного фінансування.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму  Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                              Ружанський В. В.