ЗВЕРНЕННЯ!

Тисменицький район

ОБ’єднаної територіальної громади

ЗВЕРНЕННЯ

З приходом весни наступає сприятлива пора взятися громадою за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади.

Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже, впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя села і кожного його жителя.

З метою наведення належного порядку, покращення санітарного стану  території Загвіздянської ОТГ, виконавчий комітет сільської ради оголошує з 05 березня 2020 року МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ  у ході проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Звертаємося до всіх жителів об’єднаної громади, керівників підприємств, ліцеїв, садочку, підприємців  не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою – навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях, узбіччях та придорожніх канавах.

Сподіваємося, що до Великодніх свят кожна сім’я та й громада в цілому буде радувати мешканців своєю чистотою та охайністю.

Голова Загвіздянської ОТГ                                           Ружанський В. В.