Заходи безпеки в умовах спалаху коронавірусу на території Загвіздянської ОТГ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Дата: 17.03.2020 20:56

Вайбер чат для координації зусиль серед мешканців ОТГ:

Розпорядження №63/1 від 02.03 про створення комісії та заходи щодо запобіганню поширенню коронавірусу

Протокол 1 засідання протиепідемічної комісії ОТГ
Протокол 2 засідання протиепідемічної комісії ОТГ

Протокол 3 засідання протиепідемічної комісії ОТГ

Розпорядження № 77 від 17.03 про додаткові заходи безпеки в умовах спалаху коронавірусу

Повідомлення про повернення з країни де розповсюджений коронавірус:
УВАГА! Прохання тих хто повернувся із закордону зареєструуватись за посиланням:

Повідомлення про заходи безпеки в умовах спалаху коронавірусу
на території Загвіздянської ОТГ

1. З 18 березня тимчасово зупиняють роботу всі заклади (з присутністю більше 10 людей), крім продуктових магазинів, магазинів господарських товарів і аптеки.
  2. Тимчасово призупинено прийом громадян у сільській раді та в старостинському окрузі (с. Підлісся). Задля вирішення невідкладних питань необхідно звертатися із письмовими зверненнями на електронну пошту: zagvizdya.silrada@gmail.com чи залишати в скриньці, що розміщена біля входу в будинок культури с.Загвіздя.
  3. Перевізники зобов’язані забезпечити проведення дезінфекції у транспортних засобах кожні 3-4 год.
  4. Загвіздянська амбулаторія і ФАП Підлісся працюють в звичному режимі, але без видачі довідок та проведення медоглядів.
  5. Освітні заклади закриті на карантин до 3 квітня 2020 року. Працюють у режимі дистанційного навчання.

Рекомендації мешканцям Загвіздянскої ОТГ

1. Часто мийте руки та уникайте близьких контактів з хворими.
  2. Не пересувайтесь громадським транспортом без нагальної потреби.
  3. Утримайтесь від перебування в групах людей (більше 10) в тому числі від богослужінь в церквах (У Ватикані це вже обов’язково – без вірян).
  4. Обов’язково звертатись до сімейного лікаря у випадку симптомів ГРВ захворювання.
  5. Мешканцям, які прибули із-за кордону (особливо з Італії) в цілях вашої ж та оточуючих безпеки - прохання реєструватись в анкеті на сайті Загвіздянської сільської ради (конфіденційність гарантується) та самоізолюватись вдома мінімум на 14 днів.

Сільський голова                                           Ружанський Володимир