Про скликання повторно XIІІ сесії Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання

Дата: 06.04.2020 15:35

Івано-Франківська область

Тисменицький район

ОБ’єднаної територіальної громади

від 06 квітня 2020 року                    №83/02-07                              с. Загвіздя

Відповідно до Регламенту Загвіздянської сільської ради ОТГ, та п.8 ч.4 ст.42, ч.10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати повторно ХIІІ сесію Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання на 28 квітня 2020 року о 18:30 год.

2. Сесія Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади провести в приміщенні сільської ради за адресою: с. Загвіздя, вул. Липова-Осада, 22г.

3. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

3.1. Про розгляд заяв громадян, відношень підприємств та установ.

3.2. Про затвердження звіту по доходах та видатках бюджету Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади за 2019 рік.

3.3. Про затвердження прогнозних показників доходів на 2021-2022 р.

3.4. Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік

3.5. Про встановлення надбавок керівникам закладів освіти за складність та напруженість.

3.6. Про погодження у наданні дозволу на укладання договору для методичного супроводу інклюзивних класів.

3.7. Про звільнення від оплати за харчування  дітей  пільгових категорій.

3.8. Про вступ у члени МІСЦЕВОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНИХ  ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ».

3.9. Про перейменування будинку культури с. Загвіздя.

3.10. Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Загвіздянської сільської ради на 2020-2022 роки.

3.11. Про затвердження програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Загвіздянської сільської ради ОТГ на 2020-2021 року.

3.12. Різне.

4. Секретарю сільської ради Шкаврітку Д.П. повідомити депутатів ради, працівників структурних підрозділів сільської ради про дату, час та місце проведення сесії.

5. Провести погоджувальне засідання депутатів Загвіздянської сільської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання 27 квітня 2020 року о 18:30 год. в приміщенні сільської ради за адресою: с. Загвіздя, вул. Липова-Осада, 22г

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Загвіздянської ОТГ                                                  В.В.Ружанський

Оригінал документу: https://zahvizdyanska-gromada.gov.ua/docs/364666/