Загвіздянська ОТГ реалізує проєкт «Нова бібліотека – відкритий молодіжний простір»

Дата: 20.07.2020 09:46

26 червня 2020 року в приміщенні Загвіздянського будинку культури відбулась вступна конференція проєкту «Нова бібліотека – відкритий молодіжний простір», який реалізовує громадська організація «Агенція розвитку громад Богородчанського району» за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці «SlovakAid». З вітальним словом до учасників конференції звернувся голова ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» Тарас Рашкевич та Загвіздянський сільський голова Володимир Ружанський. Тарас Рашкевич представив учасникам вступної конференція проєкт «Нова бібліотека – відкритий молодіжний простір», основною метою якого є підвищення залучення молоді до активного життя шляхом підвищення їх громадської компетентності та створення відкритого  молодіжного простору для прискорення позитивних змін в Загвіздянській громаді Івано-Франківської області.
Першочерговим завданням проєкту є виконання поточного ремонту приміщення для молодіжного простору.