Про відновлення роботи закладу дошкільної освіти

Дата: 14.08.2020 09:41

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 14 серпня 2020 року                  №132/02-07                               с. Загвіздя

Про відновлення роботи

закладу дошкільної освіти

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови головного державного санітарного лікаря України №25 від 21.05.2020 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»; №42 від 30.07.2020 р. «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»; №43 від 30.07.2020 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби  (COVID-19)»; згідно протоколу №9 тимчасової протиепідемічної комісії Загвіздянської сільської ради ОТГ від 14.08.2020 р.:

1. Відновити роботу Загвіздянського ЗДО (ясел-садка) «Сонечко» з 17 серпня 2020 року.
  2. Начальнику відділу освіти, момоді і спорту, культури та туризму Гладішко М.Р.:

2.1. провести огляд готовності вікових груп та усіх приміщень закладу дошкільної освіти, щодо готовності прийому дітей і роботи під час адаптивного карантину.

1. Директору ЗДО Петровській О.Т.:
    1. В організації роботи керуватися зазначеними вище постановами Головного державного санітарного лікаря України.
    2. Розробити пам’ятку для батьків вихованців, діти яких будуть відвідувати ЗДО в умовах адаптивного карантину.
    3. Провести інструктажі з учасниками освітнього процесу (діти, батьки, вихователі) з приводу роботи в умовах адаптивного карантину).
    4. Не допускати до виконання обов'язків працівників без медичного допуску до роботи.
    5. Забезпечити ведення журналів щоденного температурного скринінгу працівників та вихованців.
    6. Забезпечити щоденне інформування відділу освіти про стан відвідування закладу вихованцями та стан захворюваності вихованців та працівників.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гладішко М. Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                                       Ружанський В. В.