Про проведення атестації  робочих місць за умовами праці

Дата: 17.08.2020 09:48

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН

ЗАГВІЗДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

від 17 серпня 2020 року                  №134/02-07                               с. Загвіздя

Про проведення атестації

робочих місць за умовами праці

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» від 1 серпня 1992 р. № 442 та Методичних рекомен­дацій для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджених постановою Міністерства праці України від 1 вересня 1992 р. № 41, для організації та проведення чер­гової атестації робочих місць за умовами праці в закладах освіти Загвіздянської ОТГ, з метою регулювання відносин між адміністрацією і працівниками закладу у галузі реалізації прав на здорові та безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, інші пільги і компенсації за роботу в несприятливих умовах праці:

1.Створити атестаційну комісію у складі:

• Голова комісії – Гладішко М.Р., начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Загвіздянської ОТГ( відповідальної за ОП).
  • Секретар комісії – Джус Ю.Я., головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Загвіздянської ОТГ.
  • Члени комісії:
  • Когуч І.Є. – голова Тисменицької районної організації профспілки працівників освіти і науки України.
  • Христан Т.В., головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку і звітності Загвіздянської ОТГ,
  • Маліборський П.М. – директор Загвіздянського ліцею,
  • Пастернак А.В. – директор Підліського ліцею,
  • Петровська О.Т. – директор ЗДО (ясел-садка) «Сонечко».

2. Атестаційній комісії, керуючись нормативно-правовими актами з питань атестації робочих місць, організувати та провести до 30.09.2020 року атестацію  робочих місць за умовами праці в закладах освіти Загвіздянської ОТГ:

– в ЗДО 20.08.2020 року;

- в ЗЗСО до 30.09.2020 року.

3. Директорам закладів освіти підготувати документи до проходження атестації.

4.Голові атестаційної комісії  визначитися  з  атестованою  у  встановленому  порядку лабораторією, що проводитиме  інструментальні  заміри  шкідливих  факторів виробничо­го середовища та трудового процесу, та укласти з нею договір до 19.09.2020 року.

5. Контроль за своєчасним і якісним проведенням атестації робочих місць    залишити за начальником відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму                                                     Гладішко М.Р.

Голова Загвіздянської ОТГ                           Ружанський В. В.