Проєкт "Поліцейський офіцер громади" реалізовано в Загвіздянській територіальній громаді

Дата: 15.03.2021 13:56

Загвіздянська громада в числі перших 25 з 62 громад Івано-Франківської області в яких реалізовано проєкт "Поліцейський офіцер громади" від Національна поліція України.

В рамках проєкту Загвіздянська громада отримала новенький кросовер Renault Duster. У машині є набір інструментів, бензопила, потужний ліхтар, медаптечка.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на території громади, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Поліцейським офіцером громади призначили капітана поліції Тиніва Ігоря Богдановича, який пройшов конкурсний відбір і навчання.