З метою безпечного середовища для дітей!

Дата: 30.03.2021 15:32

Сьогодні, 30 березня, відбулася спільна нарада представників відділу освіти, сектору ювенальної превенції відділення поліції N1 (м. Тисмениця) Івано-Франківського районного управління Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, поліцейського офіцера громади та представників сільської ради.

Метою даної наради було обговорення питання створення безпечного середовища для дітей, зокрема в освітньому процесі в Загвіздянській ТГ, визначення основних напрямків, завдань і порядків (етапів), організації та реалізації партнерства поліції та закладів освіти із залученням працівників ювенальної превенції, начальника відділу освіти, поліцейського офіцера громади, представників сільської ради, визначення спроможності територіальних органів поліції щодо закріплення поліцейських указаних підрозділів за закладами загальної середньої освіти в сільській місцевості для виконання повноважень у сфері захисту прав та інтересів дітей в освітньому процесі.

Також обговорено шляхи реалізації партнерства ювенальної поліції, поліцейського офіцера громади та закладів освіти з метою визначення проблемних питань, сучасних потреб та тематики для успішної реалізації партнерства поліції та закладів освіти.