Привітання з Благовіщенням!

Дата: 07.04.2021 09:28

Шановна громадо!

7 квітня ми святкуємо одне з найбільших християнських свят – величне і світле Благовіщення Пресвятої Богородиці, свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти, Спасителя роду людського.

Благовіщення також називають святом весни і загального благоденства в природі. Саме тому у народі говорять, що у цей день відбувається третя зустріч зими з весною і вважається, що весна остаточно поборола зиму. Бог благословляє землю і відкриває її для сівби та сільськогосподарських робіт.

Так, сьогодні в умовах карантину все нам здається інакшим. Однак, віра на порятунок залишається непохитною, як і незмінним шанс на добру звістку!

Тому приймай, дорога громадо, вітання із цим світлим та величним святом! Від щирого серця бажаю, аби Боже благословіння ніколи не покидало нашу землю, а засади християнської моралі зміцнювали наш дух і додали надії та натхнення задля процвітання та світлого майбутнього.

Нехай в оселях завжди панує здоров’я, щастя, добробут, серце пламеніє любов’ю, а помисли будуть щирими та добрими!

сільський голова В. Ружанський