Про співпрацю!

Дата: 14.04.2021 10:28

З метою налагодження співпраці між Тисменицьким РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області та Загвіздянською сільською радою, 14.04.2021 року в приміщенні Загвіздянської сільської ради проведено робочу зустріч, на якій були присутні сільський голова Загвіздянської сільської ради  Володимир Ружанський, начальник Тисменицького районного сектору пробації Наталія Гавриш, поліцейський офіцер громади  Ігор Тинів, староста села Підлісся Ігор Іванишин, працівники сільської ради, керівники служб.

Наталія Гавриш ознайомила присутніх з метою, принципами та завданнями пробації. Обговорено Порядок взаємодії за напрямом пенітенціарної пробації; можливості затвердження цільових програм та виділення коштів для потреб Тисменицького районного сектору, висвітлення діяльності Тисменицького районного сектору на офіційному веб-сайті Загвіздянської сільської ради та створення сторінки Тисменицького районного сектору на офіційному сайті ради.

Велась активна дискусія щодо шляхів співпраці уповноваженого органу з питань пробації, поліцейського офіцера громади та органів місцевого самоврядування щодо гарантування безпечного середовища та попередження вчинення правопорушень та злочинів серед населення Загвіздянської територіальної громади.