Захист прав споживачів працює!

Дата: 04.05.2022 14:58

Інформуємо, що за адресою м.Тисмениця, вул. І.Франка,27, к.т.(03436)24103,        E-mail: tysmen-dergprod@vetif.gov.ua створений та функціонує консультаційно-інформаційний центр, де споживачі можуть отримати інформацію та допомогу по захисту своїх прав:

- стосовно якості придбаного товару чи отриманої послуги;

-інформація про права та способи захисту інтересів споживачів;

-консультації щодо складання заяв у сфері захисту прав споживачів;

Працівниками управління також проводиться щоденний моніторинг цін на соціально важливі продукти харчування, суб’єктів підприємницької діяльності нафтопродуктів, медичних засобів.

Також інформуємо, що за захистом порушених прав споживачі можуть звернутися як в паперовому, так і в електронному вигляді. Для цілодобової консультативної підтримки громадян створено чат-бот платформу. Поскаржитись стало ще простіше. Достатньо надіслати скаргу у чат-бот в Telegram – @derzhspozhivsluzhba_bot. Цей сервіс працює швидко та адекватно.

Така практика цілком відповідає європейським та світовим стандартам, сприятиме налагодженню ефективної комунікації між бізнесом та споживачем.