Загвіздянська сільська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Протидія домашньому насильству!

Дата: 04.12.2023 15:45
Кількість переглядів: 57

В рамках Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» в Загвіздянській сільській територіальній громаді проведено засідання круглого столу з питань запобігання та протидії насильству. Участь у заході взяли голова територіальної громади Володимир Ружанський, старший інспектор ювенальної превенції відділення поліції №1 (м.Тисмениця) Івано-Франківського районного управління поліції Леся Долинська, поліцейський офіцер громади Ігор Тинів, директори закладів освіти та дошкільної освіти, представники відділу освіти та служби у справах дітей територіальної громади.

Щорічно акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.

Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:

25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня - Всесвітній  день боротьби зі СНІДом;

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня - Міжнародний день волонтера;

6 грудня - Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня - Міжнародний день прав людини.

Таким чином, майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства ( у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

 - з питань попередження домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості всіх вразливих груп населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора