Загвіздянська сільська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

Дата: 03.07.2024 16:05
Кількість переглядів: 24

1) Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проєкту Зміни до генерального плану та плану зонування с. Загвіздя Загвіздянської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2) Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Загвіздянська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 03.07.2024 р. до 13.07.2024 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Загвіздянської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області – https://zahvizdyanska-gromada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Загвіздянської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області за адресою: вул. Липова-Осада 22, с. Загвіздя, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, 77450, ел. пошта: zagvizdya.silrada@gmail.com в термін до 13.07.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Загвіздянська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора