Загвіздянська сільська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

14 Березня, 2024 р., 18:04
Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою. При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, тож з’являються нові способи ошукування. Національна поліція України розповідає про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.
22 Лютого, 2024 р., 11:33
Нагадуємо про розділ «Прозорість і підзвітність» на офіційному сайті ОВА, де висвітлюються підсумки засідань робочої групи щодо контролю за належним використанням бюджетних коштів.
20 Лютого, 2024 р., 08:41
У Берліні Володимир Зеленський та Олаф Шольц підписали безпекову угоду між Україною та Німеччиною у межах Вільнюської декларації G7. Цим безпрецедентним кроком Німеччина засвідчила свою непохитну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів від 1991 року.
02 Лютого, 2024 р., 15:57
Орган опіки та піклування при виконавчому комітеті Загвіздянської сільської ради повідомляє опікунам повнолітніх недієздатних осіб, що до 1 лютого 2024 року потрібно подати обов’язковий щорічний звіт опікуна за 2023 рік за доведеною формою (Додаток).
22 Січня, 2024 р., 16:22
Кожен громадянин України, який став свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації може подати електронне звернення та долучитися до відновлення та збереження довкілля у застосунку Еко- Загроза. Алгоритм дій подання звернення: -за посиланням ecozagroza.gov.ua або завантаживши мобільний додаток: GooglePlay- https://bit.ly/ecozagroza_googleplay чи AppStore –: https://apple.co/3P7pyJ8 необхідно увійти на сайт підтвердивши особу (пройти верифікацію) . Заявник проходить обов’язкову процедуру електронної ідентифікації та автентифікації . Анонімні звернення не розглядаються! - Повернутися до рубрики «Повідомити» на верхній горизонтальній навігаційній панелі. - Заповнити заявку, вказавши категорію екологічного впливу (повітря, ліс, вода, земля, надра, ПЗФ), його місцезнаходження (додати локацію, фото або відео), детально описати ситуацію, яка склалася. -Відправити данні. - Результатами розгляду звернення будуть відображатися у застосунку ЕкоЗагроза в «Особистому кабінеті». Разом відновимо та збережемо багатство подароване нам Природою!
27 Грудня, 2023 р., 11:24
20.12.2023р. на черговому засіданні сесії Загвіздянської сільської ради прозвітував за результати роботи поліцейський офіцер громади Ігор ТИНІВ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора