04 Травня, 2022 р., 14:58
Інформуємо, що за адресою м.Тисмениця, вул. І.Франка,27, к.т.(03436)24103,        E-mail: tysmen-dergprod@vetif.gov.ua створений та функціонує консультаційно-інформаційний центр, де споживачі можуть отримати інформацію та допомогу по захисту своїх прав:
25 Квітня, 2022 р., 09:55
Громадяни, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України: розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.
01 Березня, 2022 р., 11:05
Більшість первоцвітів України занесено до Червоної книги. Це означає, що їх ні в якому разі не можна зривати, а тим більше купувати. Оскільки попит завжди створює пропозицію перше, що ми можимо зробити для захисту рослин які зникають припинити їх купляти. Кожна матір мріє про гарне майбутнє для своїх дітей,зберігаючи зникаючі види рослин, ми даємо шанс нашим дітям та нащадкам побачити їх проростаючими в лісі, полі, на схилах,  а не тільки на фотографіях і картинах.
24 Лютого, 2022 р., 10:49
Просимо зберігати спокій. У випадку загрози представники влади докладатимуть максимальних зусиль для забезпечення життєдіяльності громади загалом. Загвіздянська сільська рада, амбулаторія та ФАП працюватимуть у звичному режимі.
01 Листопада, 2021 р., 09:22
У п’ятницю, 29 жовтня 2021 р., під головуванням сільського голови Володимира Ружанського відбулося онлайн засідання комісії Загвіздянської сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, у зв’язку із рішенням Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 27.10.2021 р. про встановлення на території Івано-Франківської області з 00 год. 00 хвилин суботи 30 жовтня 2021 року “червоного” рівня епідемічної небезпеки та запровадження відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.
26 Жовтня, 2021 р., 15:25
Уповноважений: будь-яке обмеження у правах осіб, які не вакцинувалися, є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції
15 Вересня, 2021 р., 19:05
Осіннє застосування десикантів на посівах сільськогосподарських культур. Вимоги .
14 Вересня, 2021 р., 19:07
Інформація з сайту https://vaccination.covid19.gov.ua/